Avcılar ECO FRESH Temizlik Hizmetleri

ECO FRESH Temizlik Hizmetleri

ECO FRESH Temizlik Şirketi, Avcılar ve bağlı bulunduğu il sınırları içersinde tüm temizlik ihtiyaçlarınız için; uzman personel ekibi ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize modern ve profesyonel bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Avcılar ilçesinde ikamet eden kurumsal  ve bireysel müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını, temizlik personel temini giderirken, önceliğimiz müşterimizin güven ve memnuniyetini kazanmaktır.

ECO FRESH Temizlik Firması olarak misyonumuz; "hizmetlerimiz ,çözümlerimiz,güvenilirlik ve iş ahlakımız ile sektörümüze,müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer  katan bir kurum" olmaktır.

İstanbul'da kurulan temizlik firmamız; sektörde kalite,güvenilirlik,eğitim ve teknolojik yeniliklerin kullanılması konularında öncülük etmek, bu sektörde kalıcı, adaletli bir rekabet üstünlüğü sağlayarak vermiş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

ECO FRESH Temizlik Şirketi, Avcılar ve bağlı bulunduğu il sınırları içersinde müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmanın koşulunun ancak; uzman bir ekip,detaylandırılmış planlama,nitelikli hizmet organizasyonu ile mümkün olduğuna; bununda ancak kar eden ve elde ettiği karı doğru finansal planlama-yatırım ve uygulama ile kullanan bir şirket olmakla mümkün olduğuna ve adil tek ticari kuralın bu olduğuna inanıyoruz.

Temizlik hizmetleri almak istediğinizde evinizi veya iş yerinizi bir başkasına teslim etmek ancak karşılıklı güvenin sağlandığı ortamlarda tercih edilir.

Bunun için ECO FRESH Temizlik Şirketi önce GÜVEN sonra İŞ mantığı ile İstanbul ve Diğer illerde temizlik hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Temizlik Ekibimizle Avcılar içerisindeki tüm temizlik işlerinize talibiz...
Anahtar Kelimeler
Copyrights ©2014: ECO FRESH Temizlik Hizmetleri
BlackPars